~ Postrzegasz mnie przez pryzmat tego kim jestem: zwykłą dziewczyną, która nie pasuje do twojego świata. Sęk w tym, że nie możesz zrozumieć, ale ja naprawdę nie chcę do niego należeć. ~
- Wiesz co jest smutne w tej historii ?
- Iż dwoje ludzi objęci w ciasnym uścisku. Dzielący się najintymniejszymi sekretami. Uprawiający miłość, nie mogą się pokochać. Jest to niedozwolone w dzisiejszym świecie, który jest przepełniony pieniędzmi i władzą Modestu. Kontrakty, które podpisują wielu pełni nadziei młodych artystów. Jest jak pakt z samym szatanem. Sprzedajesz swoje życie prywatne jak i siebie.
~ Lecz w Miłości nie ma żadnych reguł. Choćbyśmy trzymali się wiernie podręczników, sprawowali nadzór nad sercem, postępowali zgodnie z góry ustalonym planem - wszystko to nie zda się na nic. Bowiem o wszystkim decyduje serce i ono ustanawia prawa. A czy moje serce potrafi dostosować się do naszej obietnicy?
Są chwile w życiu, których nie chcemy
przeoczyć.
Chwile, których nie chcemy zapomnieć.
Momenty, które zostają w nas na zawsze.
Sekrety, których siła jest tak wielka, że aż
niewyobrażalne jest to, że nie zostały
zdradzone.
Są myśli które krzyczą w nas tak, że aż nie
możliwym jest, że jeszcze nikt ich nie
wypowiedział na głos.
Są uczucia, których nikt nie zniszczy i ludzie
których nikt nie zastąpi.
Nawet grzeczne dziewczynki mają swoje sekrety.